П`ятниця, 19.04.2024, 11:37Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода у Стебнику

Погода в Україні

Пошук

Каталог статей
Головна » Статті » Статті користувачів

Ловля щуки на живця.
Перше, що потрібно знати, ловлять щуку на живця в той період, коли вона жирує. Це, насамперед, пізня весна, і кілька днів, (можливо до 10-12) відразу після закінчення періоду її захисту. Але можна сміливо ловити й літом. Голодна і змучена весняним нерестом щука дуже охоче полює. Вважається, що цей час є найбільш плідним для ловлі цього хижака. Другий період, в якому щука інтенсивно жирує, це момент коли починає холонути вода (осінь). Риба відчуває, що наступає "пісний період" і намагається отримати додаткове харчування, акумулюючи таким чином додаткову енергію.

Звичайно, щуку можна ловити весь час (за виключенням періоду її охорони), однак ловля в вищеперераховані періоди дає більшу впевненість на успіх. Також, слід зауважити, що добре підібраний метод ловлі, і вміння рибалки, можуть справити, що ловля щуки буде успішною навіть серед літа..

Для вибору місця рибалки потрібно пам'ятати декілька основних правил. Щука любить маскуватись. Отже, знайти її можна поблизу всіляких заростей, зсувів, насипів. Потрібно дослідити ями, діри, впадаючі струмки та річечки ... якщо простіше, то фактично будь-яке місце, яке відрізняється хоч чимось від решти водойми.

Після вибору потенційного перспективного місця для ловлі щуки слід замислитись і обрати спосіб яким ми будемо це робити.

- рухомий живець - найпопулярніший метод, який базується на поплавочній ловлі, тобто живець і поплавочна оснастка. Звичайно, поплавець повинен бути сумісний з вагою приманки. Що стосується глибини то важко сказати одназначно, яке рішення краще. Однозначно не варто ставити занадто глибоко, тому що тоді краще використовувати описаний вище метод донної ловлі щуки. При цьому методі ловлі, варто щокілька хвилин делікатно підтягувати приманку, часом це дуже ефективно провокує щуку на атаку.


- вільна жилка - напевно, самий простий спосіб. Зазвичай я не рекомендую його, тому що важко побачити клювання. Снасть (леска) прочто прив'язується до берега. Живець, прикріплений до гачка кидається у воду. Цей метод полягає у вільному русі приманки, яка в принципі не контролюється, навіть поплавок не використовується...

Це напевно і все, що стосується найпопулярніших методів ловлі щуки на живця. Варто відзначити, що зазвичай, живця чіпляють за верхню губу, таким чином, його рухи не обмежуються. І ще - щука це рішуча риба, її атаки раптові і сильні - врахуйте це, коли будете підсікати.
Категорія: Статті користувачів | Додав: Роман (30.10.2012)
Переглядів: 1462 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Клуб стебницьких риболовів © 2024 | Хостинг від uCoz