Четвер, 28.03.2024, 23:57Головна | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Погода у Стебнику

Погода в Україні

Пошук

Каталог статей
Головна » Статті » Статті користувачів

Що таке замор риби?
Для того щоб риба добре росла і розвивалася, необхідна свіжа проточна вода, багата розчиненим киснем. Якщо кількість кисню у воді різко зменшується, риба проявляє занепокоєння і часто гине. Особливо таке явище проявляється в зимовий період року. Дуже часто саме взимку можна побачити, як в ополонках скупчується риба, жадібно хапаючи ротом повітря. Передвісниками замору є жуки-плавунця та інші комахи, які збираються в ополонках.
Найбільш чутливі до нестачі кисню йорж, судак, окунь та щука.

Але замори можуть бути не тільки взимку. Чим більше замулена водойма, чим більше в ній рослинності, тим гірше в ній рибі. У літній період, при високих температурах, у річках, озерах, водосховищах розвиваються у величезних кількостях синьо-зелені водорості, які надають воді густо-зелений колір.

Які заходи потрібно застосовувати? У літній сезон необхідно всіляко перешкоджати зайвого заростання водойм грубою надводною рослинністю. Дуже важливо розчищати протоки і джерела. Водойма буде при цьому промиватися, а вода не буде застоюватися.

Ну і само собою не забуваємо про білого амура. Запуск цієї риби у водоймище може вирішити проблему із зайвими водоростями.
Категорія: Статті користувачів | Додав: Роман (15.03.2013)
Переглядів: 722 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Клуб стебницьких риболовів © 2024 | Хостинг від uCoz